TVORBA, REDIZAJN, SPRAVOVANIE WEB PREZENTÁCII

Potrebujete WEB prezentáciu?

Vytvoríme Vám internetové stránky s grafickou úpravou a redakčným systémom RomeX. Budete zaučený na prácu v administračnom rozhraní, kde si budete môcť veľmi jednoducho upravovať všetky texty a fotografie uvedené na Vašej web stránke. Rovnako Vám k Vašej stránke poskytneme základnú SEO optimalizáciu, ktorá napomáha vysokému zobrazovaniu vo vyhľadávačom ako Google. Ako bonus získate podrobné štatistiky Vašej stránky.

Máte internetovú stránku, ktorú chcete zmodernizovať? 

Vytvoríme Vám kompletne novú grafickú úpravu Vašej stránky a implementujeme ju do Vášho systému, prípadne Vám dodáme komplexné riešenie na jednoduchú úpravu Vašich internetových stránok - redakčný systém (CMS).

 

Zásady tvorby internetových stránok

1. Grafický dizajn

Pekný grafický design, zodpovedajúci klientským predstavám. Snažíme sa klásť dôraz na detail a prehľadnosť s cieľom vyvolať dobrý pocit.

2. Prístupnosť

Web stránky rešpektujú technické vybavenie návštevníkov, ich zdravotné postihnutie.

3. Použiteľnosť

Návštevník rýchlo pochopí, na čo web stránka slúži, hravo sa na stránke zorientuje a ľahko nájde čo hľadá.

4. Rýchlosť

Dôraz kladieme na rýchlosť načítavania stránok. Snažíme sa, aby sa Vaše web prezentácie zobrazili maximálne do 10 sekúnd aj pri najpomalšom internetovom pripojení.

5. Ľahko zapamätateľné adresy

www.vasadomena.sk/stranka/kontakt/
Vďaka jednoduchým adresám Vás lepšie nájdu vyhľadávače aj iní užívatelia internetu. Vyhľadávače zobrazia odkazy v podobe zrozumiteľnej adresy, ktorá sa ľahko pamätá.

6. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Vďaka tomu budete všetkým na očiach, všetci Vás nájdu. Budete v najpouživanejších vyhľadávačoch (zoznam, google, centrum, atlas, ...)

7. Optimalizácia v prehliadačoch

Vaša web prezentácia bude spĺňať všetky W3c štandardy, na základe čoho sa Vaše stránky zobrazujú v každom prehliadači (Internet Explorer, Mozilla, Firefox, Netscape, Opera, ...) vždy rovnako. 

PARTNERI

KONTAKT

Jobintegra, n.o. - chránená dielňa

Adresa: Račianska 72, 831 02  Bratislava

IČO: 45739978

DIČ: 2023712570

IBAN: SK14 0200 0000 0030 9027 8754

E-mail: info@jobintegra.sk

© Copyright 2015 - 2020 Jobintegra, n.o.
Top