REFERENCIE

     

--------------------------------------------

S JobIntegra jsem zatím spolupracovala na jednom projektu a doufám, že u jediného neskončí. Práce byla nejen profesionální, ale také velmi rychlá a přesně odpovídala našemu zadání. Zdůraznila bych proaktivní přístup všech zúčastněných i lidsky příjemnou komunikaci.

Katka Zejda Králová
specialista interní komunikace Plzeňský Prazdroj a.s.

---------------------------------------------

S Jobintegrou sme spolupracovali zatiaľ len na jednom projekte, no chceli by sme Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za fantastickú spoluprácu! Oceňujeme najmä profesionálny prístup Martina a Veroniky k našej vízií projektu, záujem v priebehu celej realizácie, svedomitosť, ako aj rýchlosť zaškolenia do všetkých systémov a procesov. Za túto dlhú a neľahkú cestu, ste za sebou nechali výborne odvedenú prácu.

Ďakujeme Vám a prajeme veľa ďalších spokojných klientov.

Tím Profesia

Napísali o nás

Ako to celé vzniklo?

Začínali sme v roku 2012 ako grafické štúdio, venujúce sa marketingu a podpore IT vzdelávaniu. Už na začiatku boli súčasťou kolektívu ľudia s ťažkým zdravotným postihnutím (detská mozgová obrna, psychiatrické ochorenie alebo slabozraký) ,pričom vysokoškolské vzdelanie našich zamestnancov bolo už vtedy samozrejmosťou.viac...

PARTNERI

KONTAKT

Jobintegra, n.o. - chránená dielňa

Adresa: Račianska 72, 831 02  Bratislava

IČO: 45739978

DIČ: 2023712570

IBAN: SK14 0200 0000 0030 9027 8754

E-mail: info@jobintegra.sk

© Copyright 2015 - 2020 Jobintegra, n.o.
Top